Restaurace

Jídelní lístek

Jídelní lístky jsou ke stažení níže:

Slovo provozovatele restaurace

Vážení golfisté i negolfisté,

dovolte, abychom Vás jménem svým i jménem celého kolektivu pozval do restaurace Old House, která  je součástí klubového domu Golf club Praha.

Milovníci dobrého jídla naleznou v restauraci 60 míst a na ni navazující venkovní zastřešené terasa s atraktivním výhledem přímo na golfové hřiště 50 míst. Vnitřní prostory restaurace jsou nekuřácké.

Restaurace poskytuje gastronomické služby nejen golfistům, ale i všem ostatním návštěvníkům. Dovolíme si Vám nabídnout pokrmy české a mezinárodní kuchyně. Při přípravě pokrmů vycházíme z hodnot tradičních české gastronomie, jakou jsou čerstvost, sezónnost, používání domácích surovin, profesionalita, inovace a domácí příjemná atmosféra. Tyto základy doplňujeme moderními technologickými procesy jako je úprava sous-vide, pomalé pečení, konfitování a z části i molekulární gastronomie.

Pro firemní účely nabízíme možnost zajištění gastronomického servisu při nejrůznějších příležitostech, jako jsou školení, team buildingové akce, občerstvení při turnajích a dalších sportovních akcích, rauty, recepce, brunche a firemní večírky. Soukromým osobám zajistíme pořádání rodinných oslav, grilování, svatebních hostin apod. Věřím, že s naším přičiněním strávíte v restauraci Old House příjemné chvíle.

Miroslav Hüttl
provozovatel restaurace

Ukázka jídel
Ukázka jídel
Ukázka jídel

So you think that since you are good at essay writing you don’t https://payforessay.net/ have to outsource the work to anybody? This is not always true, as there are essay help lots of cases where someone excels in one area and might be a novice in another. There are dozens and dozens of different types of people that are capable to perform different kinds of writing, from copy writers to essay writers, but sometimes paper writer they don’t produce the outcomes which we are looking for. Although it’s not possible to find paper writing service every possible essay essay writer writing service on the planet, there are measures you may take that will ensure that you discover the very best paper writing service to you, no matter what your needs or wants may be. Take the next steps for your own peace of mind and sanity:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Děkujeme našim partnerům