Restaurace

Jídelní lístek

Jídelní lístky jsou ke stažení níže:

Slovo provozovatele restaurace

Vážení golfisté i negolfisté,

dovolte, abychom Vás jménem svým i jménem celého kolektivu pozval do restaurace Old House, která  je součástí klubového domu Golf club Praha.

Milovníci dobrého jídla naleznou v restauraci 60 míst a na ni navazující venkovní zastřešené terasa s atraktivním výhledem přímo na golfové hřiště 50 míst. Vnitřní prostory restaurace jsou nekuřácké.

Restaurace poskytuje gastronomické služby nejen golfistům, ale i všem ostatním návštěvníkům. Dovolíme si Vám nabídnout pokrmy české a mezinárodní kuchyně. Při přípravě pokrmů vycházíme z hodnot tradičních české gastronomie, jakou jsou čerstvost, sezónnost, používání domácích surovin, profesionalita, inovace a domácí příjemná atmosféra. Tyto základy doplňujeme moderními technologickými procesy jako je úprava sous-vide, pomalé pečení, konfitování a z části i molekulární gastronomie.

Pro firemní účely nabízíme možnost zajištění gastronomického servisu při nejrůznějších příležitostech, jako jsou školení, team buildingové akce, občerstvení při turnajích a dalších sportovních akcích, rauty, recepce, brunche a firemní večírky. Soukromým osobám zajistíme pořádání rodinných oslav, grilování, svatebních hostin apod. Věřím, že s naším přičiněním strávíte v restauraci Old House příjemné chvíle.

Miroslav Hüttl
provozovatel restaurace

Ukázka jídel
Ukázka jídel
Ukázka jídel
Děkujeme našim partnerům